Firma

Firma remontowo-budowlana Paweł Kaźmierczak istnieje od kilku lat, zatrudniając tylko najlepszych fachowców z długoletnim doświadczeniem. Posiadają oni dużą wiedzę, nie tylko na temat czynności remontowych, ale i rodzaju dostępnych na rynku materiałów.

Jesteśmy zdania, że podstawą owocnej współpracy jest zaufanie, dlatego na każdym etapie realizacji zlecenia, możesz liczyć na nasze wsparcie. Służymy fachową radą, zajmujemy się dostarczeniem materiałów budowlanych na miejsce remontu i służymy radą przy ich wyborze. Z nami, zajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie, które całkowicie odmieni Twoją przestrzeń!

Zatrudniamy i stale współpracujemy ze specjalistami z branży, dlatego swoje usługi wykonujemy kompleksowo. Zatrudniając naszą firmę, nie musisz myśleć o wyborze następnej ekipy – my zajmiemy się Twoim remontem kompleksowo!

Wykonujemy prace remontowe, wykończeniowe dla osób prywatnych jaki i firm, wspólnot i spółdzielni.

Nasze usługi cechuje profesjonalizm i terminowość. Stwierdzenie „nie da się”, zastępujemy pytaniem :jak to zrobić? Staramy się, żeby Klient był zadowolony z naszej pracy, bo jego uśmiech, jest dla nas najlepsza nagrodą.

Wiemy, że przedłużający się remont jest bardzo stresujący, dlatego robimy wszystko, żeby prace przebiegały sprawnie i bez komplikacji. Zatrudnij naszą firmę i przekonaj się, jak dobrze radzimy sobie z Twoim zleceniem!